Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dlaczego Pacari


 

Dlaczego Pacari?


7 powodów dla których pokochasz Pacari !

 

   1.Cały proces produkcji od drzewa do tabliczki czekolady odbywa się w Ekwadorze. Ta   wytwarzana zgodnie z  zasadami Fair Trade , odpowiedzialności społecznej i certyfikowana ciemna czekolada zdobyła do tej pory ponad 150 międzynarodowych nagród w konkursach czekolady

   2.Wszystkie produkty wykonane są w 100% z organicznych i naturalnych składników oraz  certyfikowanych koszernych. Pacari kupuje surowiec tylko w   certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych, co jest nie tylko lepsze dla konsumentów, ale także zapewnia, że ​​podczas procesu uprawy nie szkodzi lokalnej społeczności czy planecie.

   3.W przeciwieństwie do wielu innych marek czekoladowych, Pacari używa tylko najlepszych ekwadorskich ziaren "Arriba Nacional" .Sklasyfikowane  są one jako "aromat fino de". Ziarna te są znane z swej bogatej pełnej smaku  owocowej i kwiatowej nuty. Dzięki temu Pacari wytwarza najwyższej jakości  niezrównaną w smaku czekoladę.

   4.Pacari troszczy się o środowisko i stara się chronić bezcenne, niepowtarzalne zasoby naturalne , którymi jest ekwadorskie kakao na wiele sposobów. Wspiera wyłącznie tradycyjnie uprawiających kakao plantatorów, prowadzi działalność edukacyjną i społeczną.

   5.Pacari to ekwadorska firma rodzinna, która uważa, że ​​przedsiębiorstwa (zwłaszcza w krajach rozwijających się) mają obowiązek wspierania lokalnych mieszkańców oraz środowiska naturalnego. Pacari chroni lokalną społeczność i wspiera 3500 rodzin w Ekwadorze, pracując bezpośrednio z drobnymi rolnikami. Wynagradza rolników znacznie ponad wartością rynkową , aby producenci mogli godnie żyć i cieszyć się z sukcesów marki do których przyczynili się swoją ciężką pracą.

   6. Pacari Chocolate jest jedną z niewielu marek czekoladowych obecnych w Europie . która jest rzeczywiście produkowana w rozwijającym się kraju w   którym faktycznie rosną ziarna kakaowe Stąd slogan reklamowy producenta From Tree to Bar( od drzewa do tabliczki czekolady). Dzięki temu więcej bogactw pozostaje w kraju pochodzenia i pomaga tworzyć nowe możliwości pracy nie tylko w rolnictwie, ale także w zakresie technologii żywności, biznesu, projektowania, sprzedaży i marketingu

  7.Cała seria produktów Pacari jest wolna od glutenu, soi, nabiału, orzechów, oleju palmowego i wszelkich sztucznych składników. To oraz fakt zaangażowania lokalnych producentów, jak i poszanowanie środowiska naturalnego w duchu produkcji biodynamicznej sprawia , że czekolady Pacari są idealne dla wegan, świadomych zdrowia, wymagających i etycznych konsumentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl